2026. június 27., szombat

A földrengés meg a gondolataim

Gondolom nézted/hallottad a venezuelai és a japán hatalmas földrengéseket......Nem először látok ilyen videókat, mégis képtelen vagyok uralkodni az érzelmeimen, a gondolataimon és fájlalom, hogy senkinek nem tudok segíteni.  Olyan rossz, hogy így működik az agyam...Komoly földrengést (egyelőre) nem éltem át, de sok földrengéses videót, fimet láttam, melyek miatt valami halvány elképzelésem mégiscsak van arról, mi lehet most ott.... És én nem tudom miért van bennem ez a fura érzés, hogy bánt, szégyellem (?) hogy én csak ülök itt a légkondis szobámban és semmit, de semmit nem tudok segíteni... Nehezen viselem a saját gondolataimat, a tehetetlenségemet...Nem tudom vajon más is érez így, vagy csak nekem vannak ilyen önkínzó gondolataim ?


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése